| Bahan | Baja Tahan Karat/Porselen |
|---|---|
| Nomor tegangan | 12KV |
| Aplikasi | Distribusi luar ruangan |
| Kemasan | Ekspor kemasan kotak kayu |
| Ketinggian | ≤3000m |
| Bahan | Baja Tahan Karat + Keramik |
|---|---|
| Standar | GB1984-2003 |
| Modus Perdagangan | EXW |
| Kuantitas | 1 set + 3 unit |
| Frekuensi | 50Hz |
| Kehidupan Mekanis | 10.000 kali |
|---|---|
| Modus Perdagangan | EXW |
| Nama produk | Pemutus Sirkuit Vakum Tegangan Tinggi |
| Standar | IEC62271-100 |
| Kata kunci | Pemutus arus |
| Nama produk | Sakelar Beban Batas ZW20-12(F). |
|---|---|
| Fungsi | SAKLAR DAYA |
| Umur mekanis | 10.000 kali |
| Aplikasi | Sistem distribusi |
| Struktur | Jenis tetap |
| Bahan | Baja Tahan Karat + Keramik |
|---|---|
| Jenis | pemutus arus vakum |
| Pelabuhan | Pelabuhan Utama di Cina |
| Warna | Abu-abu |
| Penggunaan | Tegangan tinggi |
| Suhu Lingkungan | -45℃-40℃ |
|---|---|
| Keuntungan | Ukuran kecil |
| Ketinggian | ≤3000m |
| Warna | Abu-abu |
| Standar | GB/T11022-1999 |
| Penggunaan | Tegangan tinggi |
|---|---|
| Kemasan | Ekspor kemasan kotak kayu |
| Modus Perdagangan | EXW |
| Aplikasi | Gardu Transformator |
| Peringkat Frekuensi | 50Hz |
| Jenis | Sakelar beban batas |
|---|---|
| Standar | IEC62271-100 |
| Aplikasi | Distribusi listrik |
| Nomor tegangan | 12KV |
| Min.Suhu | -40 ℃ |
| Tegangan nominal | 12KV |
|---|---|
| Listrik nominal | 630A/1250A |
| Tiang | 3 tiang |
| Kemasan | Ekspor kemasan kotak kayu |
| Bahan | Baja Tahan Karat + Porselen |
| Jenis | pemutus sirkuit vakum |
|---|---|
| Tegangan nominal | 12KV |
| Listrik nominal | 630A/1250A |
| Berat bersih | 180kg |
| Kemasan | Ekspor kemasan kotak kayu |