| Rated Frequency | 50Hz |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Type | Outdoor |
| Altitude | ≤3000m |
| Wind Speed | 700Pa |
| Warna | Abu-abu |
|---|---|
| Kehidupan Mekanis | 10.000 kali |
| Nomor tiang | 3 tiang |
| Kemasan | Ekspor kemasan kotak kayu |
| Modus Perdagangan | EXW |
| Rated Voltage | 12kV |
|---|---|
| Rated Current | 630A |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Weight | 165kg |
| Altitude | Lower than 3000m |
| Tegangan Baterai | 48VDC |
|---|---|
| Tegangan Keluaran | 230V |
| Kekuatan nominal | 5000W |
| Efisiensi Maksimal | 93% |
| Suhu operasi | 0-55 ℃ |
| Listrik nominal | 630A |
|---|---|
| Bahan | Baja Tahan Karat + Porselen |
| Kuantitas | 2 (1unit+1set) |
| Penggunaan | Perlindungan |
| Modus Perdagangan | EXW |
| Kualitas | Unggul |
|---|---|
| Bahan | Baja Tahan Karat + Baja + Keramik |
| Kuantitas | 2 (1unit+1set) |
| Kata kunci | Pemutus sirkuit vakum luar ruangan |
| Warna | Abu-abu |
| Bahan | Baja tahan karat |
|---|---|
| Listrik nominal | 630A |
| Tegangan nominal | 12KV |
| Aplikasi | Di luar ruangan |
| Jenis | pemutus sirkuit vakum |
| Tegangan Masuk | AC 110-240V |
|---|---|
| Daya puncak input | 260W |
| Tegangan Keluar | 12v/24v |
| Paket | Kotak kardus |
| Waktu Pengisian | 0.5-20 jam |
| Peringkat Saat Ini | 630A |
|---|---|
| Kuantitas | 4 (1set+3unit) |
| Aplikasi | Gardu Induk Tegangan Tinggi |
| Ketinggian | ≤3000m |
| Standar | GB/T11022-1999 |
| Pengisian daya keluaran | Klip baterai |
|---|---|
| Bahan kerang | Logam + Plastik |
| Tegangan Masuk | 12v 24v |
| Arus Keluar | 12V-20AH 24V-12AH |
| arus pengisian | 0-10000 ((mA) |