| Listrik nominal | 1000A |
|---|---|
| Aplikasi | Cabang |
| Ketinggian | ≤1000m |
| Suhu Maks | +40℃ |
| Intensitas Gempa | 8TINGKAT |
| Bahan | Porselen |
|---|---|
| Listrik nominal | 1000A |
| Tegangan nominal | 12 kV |
| Nomor Kutub | 1p |
| Kehidupan Mekanis | 50 |
| Tegangan nominal | 12kV-36kV |
|---|---|
| Kehidupan Mekanis | 50 |
| Warna | Abu-abu |
| Pelabuhan | shenzhen/guangzhou |
| Peringkat Saat Ini | 1000A |
| Color | Grey |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Weight | 165kg |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Keyword | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
| MOQ | 1 Group |
|---|---|
| Name | ZW20-12(F) high voltage vacuum circuit breaker |
| Application | High voltage substation |
| Trade Mode | EXW |
| Keyword | vacuum circuit breaker |
| Listrik nominal | 1000A |
|---|---|
| Kehidupan Mekanis | 50/50/80 |
| Penggunaan | Memutuskan atau menyambung |
| Model Produk | GW9-10/1000A |
| Ketentuan Perdagangan | EXW |
| Quantity | 1group (1set+3 units) |
|---|---|
| Quality | High |
| Frequency | 50Hz |
| Application | High voltage substation |
| Temperature | -40℃-70℃ |
| Bahan | Baja Tahan Karat + Keramik |
|---|---|
| Nilai Tegangan g | 12KV |
| Aplikasi | Pemutus Sirkuit di bawah vakum |
| Kemasan | Ekspor kemasan kotak kayu |
| Peringkat Frekuensi | 50Hz |
| Nama | ZW32-12(F) Pemutus arus yang dipasang di tiang |
|---|---|
| Bahan | Baja/Keramik/Baja tahan karat |
| Jenis | Tegangan tinggi/luar ruangan |
| Kuantitas | 1 set + 3 unit |
| Modus Perdagangan | EXW |
| Keywords | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Packaging | Export wooden case packing |
| Material | Stainless Steel+Porcelain+Steel |
| Quantity | 1set+3units |
| Usage | Protection |