| Paket | Kotak kardus |
|---|---|
| Warna | Biru/Kuning/Perak |
| MOQ | 50 pcs |
| Bahan kerang | logam/plastik |
| Paket | Kotak kardus |
|---|---|
| Standar | GB4706.18-2014 |
| MOQ Kustomisasi | 100 PCS |
| Bahan kerang | logam/plastik |
| Type | Outdoor Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Rated Current | 1250A |
| Altitude | ≤3000m |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Type | Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Rated Current | 630A |
| Frequency | 50Hz |
| Standard | GB1984-2003 |
| Rated Current | 630A/1250A |
|---|---|
| Mechanical Life | 10000 times |
| Quantity | 4 (1set+3units) |
| Application | Substation |
| Bahan | Baja Tahan Karat + Keramik + Baja |
|---|---|
| Altitude | ≤3000m |
| Trade Mode | EXW |
| Temperature | -40℃~+70℃ |
| Nomor tegangan | 12KV |
|---|---|
| Jenis | pemutus sirkuit vakum dengan pengontrol |
| Standar | GB1984-2003 |
| Kata Kunci | Sectionlizer Listrik Vakum |
| Bahan | Baja Tahan Karat + Keramik |
|---|---|
| Standar | GB1984-2003 |
| Modus Perdagangan | EXW |
| Kuantitas | 1 set + 3 unit |